שירותי ארכיב

אילו שירותי ארכיב מתאימים לעסקים בישראל 2021?

על מה נדבר היום?

אילו שירותי ארכיב מתאימים לשנת 2021?

אנו נמצאים כיום בעידן המידע זהו עידן שבו כל המידע שלנו הוא דיגיטלי ונשמר בכל מיני אמצעים אם זה במחשב, בסמארטפון או במצלמה של העסק. למרות שמדובר על רכיבים דיגיטליים והם אינם נראים לנו כמשהו פיזי שתופס מקום, חשוב להבין כי בתוך המחשבים או בכרטיסי הזיכרון הם תופסים מקום רב ולכן יש צורך כיום בשירותי ארכיב שמטרתם לעזור לכם לאחסן את המידע הרב שאתם זקוקים לו. במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר שירותים חשובים של אחסון ושמירה של מידע שמתאימים לשנת 2021 וכנראה שיהיו איתנו לעוד הרבה שנים.

סריקה ושמירה של מסמכי מחשב

אחד השירותים החשובים ביותר גם לאדם פרטי וגם לעסקים הוא סריקת מסמכים עבור שמירתם ואבטחתם. לכולנו יש המון מסמכים חשובים. אם מדובר בבית יש המון מסמכים כמו חשבונות ששילמנו או תעודות אחריות שאנו רוצים לשמור ולהוציא בעת הצורך. ואם מדובר בעסק אז בכלל מדובר כבר בכמות מסמכים גדולה מהרגיל. חשוב להבין כי המחשב הפרטי שלכם יכול להכיל כמות מסמכים מסויימת, אך מעבר לכמות זו המחשב הולך ונהיה איטי וגם ארדיסק חיצוני לא תמיד מתאים ולא תמיד מספיק. לכן מה שאתם זקוקים לו בטווח הארוך, זה שמירה של המסמכים שלכם בחוות שרתים. מדובר על שרות נהדר בחברות המספקות שירותי ארכיב.

אחסון קלטות גיבוי של מדיה דיגיטלית

גם לקוחות פרטיים וגם לקוחות עסקיים משתמשים כיום במדיה דיגיטלית שאחסון שלה תופס מקום רב. תוכלו לראות זאת לדוגמא במצלמות אבטחה של בית או של עסק, מצלמות אלו למעשה מצלמות את כל שעות היום ונשמרות בתוך הקלטת של המצלמה. לאחר זמן מה יש להעביר את החומר המוקלט לשמירה או לחילופין למחיקה. מכיוון שמדובר בחומר מאוד חשוב, אנו זקוקים למקום שישמור עליו כדי שנוכל להוציא אותו במידת הצורך. שירותי ארכיב מאפשרים כיום אחסון יעיל ובטוח של קלטות גיבוי מדיה דיגיטלית ואם אנו זקוקים לאיזה שהוא מידע מקלטות אלו, נוכל לקבל אותו בקלות תוך 24 שעות.

שירותי גריסת נייר

מסמכים עשויים מנייר ויש לנו המון מהם. את רובם אנו סורקים למחשב או למקום אחסון בחוות שרתים ומה שלא צריכים יש צורך בגריסה שלו, מכיוון שאנו לא רוצים שהמידע זה יגיע למקומות הלא נכונים. גריסת נייר זוהי פעולה שלוקחת המון זמן ואף מקום עבודה לא ירצה להשקיע בעובד שזהו תפקידו. על מנת לגרוס מסמכים כיום באופן יעיל, מומלץ להפעיל שירות של גריסת נייר שיכול לעשות זאת במהירות ובקלות ואף להעביר את הנייר שנגרס לשימוש חוזר כזה או אחר. כך אתם גם שומרים שהמידע לא יצא החוצה וגם שומרים על הסביבה.

תוכנה לניהול מסמכים

אחד הדברים היותר טובים עבור עסקים ואנשים פרטיים הוא תוכנה לניהול מסמכים. תוכנה כזו מסדרת עבורכם את המסמכים בצורה יעילה כך שהם ניתנים לשליפה במהירות וגם מאפשרת אחסון מירבי למגוון רחב של מסמכים. זו דרך מצויינת לא להחזיק המון קלסרים במשרד.

אהבתם? שתפו!
עשוי לעניין אתכם
שטיחים למשרדים ועסקים

שטיחים הם אלמנט חשוב בעיצוב הפנים של משרדים ועסקים. הם לא רק תורמים לאסתטיקה הכללית של החלל, אלא גם ממלאים תפקידים פונקציונליים חשובים. במאמר זה,

אשראי לאנשים מוגבלי יכולת

אשראי הוא כלי פיננסי חשוב עבור אנשים עם מוגבלויות. למרבה הצער, בנקים וחברות כרטיסי אשראי רבים לא מוכנים להציע להם את אותה גישה לאשראי כמו