אשראי נטען

איך תבצעו רכישה בטוחה באתרי אינטרנט?

על מה נדבר היום?

קניות באינטרנט הפכו להיות נחלתם של רבים מאיתנו. אנו קונים באינטרנט הכל! ממוצרי מזון, בגדים ועד רהיטים ועוד. מעבר לכך, אנו לא קונים רק מוצרים מקומיים, האינטרנט מאפשר לנו לחצות מדינות ויבשות ולקנות מוצרים אפילו מארצות הברית בלחיצת כפתור. כל מה שצריך זה לבחור את המוצר שאנו רוצים ולשלם בעבורו בעזרת מערכת התשלום שנמצאת באתר. לפני שכולנו הפכנו להיות צרכנים של קניות באינטרנט, רבים מאיתנו לא בטחו בשיטת התשלום שבאתרים וחששו מפני גניבות של כרטיסי האשראי. חשש זה עולה לכולנו בצדק מפני שגניבה של פרטי האשראי שלנו עלולה להביא אותנו לנזק כלכלי רחב היקף. במאמר זה אנו נסביר איך ניתן לבצע רכישות באינטרנט אופן בטוח. 

איך מתבצעת לרוב גניבה של כרטיס האשראי שלנו כאשר אנו קונים באופן וירטואלי?

יש מספר דרכים שבהן כרטיס האשראי שלכם עלול להגיע לידיים הלא נכונות. זה יכול לקרות סתם כך במצב שבו איבדתם את כרטיס האשראי שלכם, מישהו מצא אותו וכעת משתשמש בו בשימכם. זה יכול להיות מצב שבו מסרנו את כרטיס האשראי שלנו למישהו אחר כמו שליח, חנות מסוימת וכדומה ואותו אדם שלקח את הפרטים, משתמש בהם כעת ומקיש אותם באתרי קניות מגוונים. וזה יכול להיות גם אדם שיודע לעבור את רמות האבטחה של התשלומים באתרים ולדלות מהם את פרטי האשראי שלכם. כיום קיימות גם שיטות של גנבים מקצוענים אשר יודעים לשכפל את פרטי האשראי שלכם בעזרת פעולות פשוטות במחשב. הטכנולוגיה כיום מאפשרת לגנבים אין ספור אפשרויות ומה שנותר לנו הוא להיזהר כמה שאפשר.

איך נשמור על כרטיס האשראי מפני גניבות באינטרנט?

יש מספר דרכים כיום לשמירה על כרטיס האשראי. אם אתם עושים את הקניות שלכם דרך האינטרנט, תחילה ודאו כי אתם נמצאים באתר שמערכת התשלום בו היא מאובטחת. לרוב אתם תראו כי עובדה זו מצוינת ליד מערכת האבטחה. דבר נוסף שמומלץ לעשות כדי לשמור על פרטי האשראי שלכם, הוא לא למסור אותו לכל אחד ובטח לא להעביר את הפרטים דרך הודעות בטלפון שלכם. אך מעבר לשמירה בדרכים אלו, קיימות דרכים נוספות המאפשרות שמירה על כרטיס האשראי שלכם. על דרכים אלו נדבר בפסקה הבאה. 

אילו שירותים יכולים לעזור כיום בשמירה על כרטיס האשראי?

אחד השירותים שיכולים לעזור בשמירה על כרטיס האשראי שלכם הוא שירות של כרטיס אשראי נטען. כך אתם מטעינים בו כסף ועושים בו קניות אינטרנטיות. דרך נוספת היא להשתמש בחברה חיצונית לתשלומים באינטרנט כמו פלא פיי אשר מקנה לכם מערכת תשלומים מאובטחת שבעזרתה ניתן לשלם על הקניות שלכם באינטרנט באופן פשוט ומבלי לדאוג. כאשר משלמים בעזרת מערכת חיצונית מאובטחת, אתם יכולים להיות בטוחים כי פרטי האשראי שלכם מוגנים בעת הקניה.

אהבתם? שתפו!
עשוי לעניין אתכם
דיור מוגן עם ארוחות כשרות

דיור מוגן כשר הוא סוג של דיור ליהודים הזקוקים למקום מגורים, אך לא ניתן לאכלס אותם במוסדות יהודיים. הקהילה היהודית משתמשת בסוג זה של דיור

מתקין טלויזיה
מתקין טלוויזיות הבחירה המושלמת

מתקין טלוויזיות היא הבחירה הטובה ביותר להתקנת טלוויזיה בצורה מושלמת. רק מתקין מקצועי יוכל להתקין את הטלוויזיה בצורה בטוחה. קיימים אנשים שטוענים כי הם יודעים