כרטיס אשראי נטען כל מה שאתם צריכים לדעת

על מה נדבר היום?

כרטיס נטען הוא כרטיס אשראי עם תקרת הוצאה מוגדרת מראש. זה יכול להיות כרטיס אשראי פיזי או וירטואלי, והוא משמש בדרך כלל לקניות מקוונות. כרטיס אשראי טעון מאפשר למחזיק לרכוש פריטים מבלי לעבור את התהליך שלוקח את הזמן האישי של פרטיו האישיים, כגון שם וכתובת, בכל רכישה שבוצעה.

בדרך כלל, כאשר מישהו רוצה להשתמש בכרטיס האשראי הטעון שלו לביצוע רכישות מקוונות, תהיה לו גישה לאתר שממנו הוא קונה בחשבון עם גישה מוגבלת. החשבון יוגדר על ידי עצמו או על ידי מישהו אחר עם הרשאות להקים חשבונות בשם המשתמש.

האדם שמקים את החשבון יכול להתאים אישית את רמת ההרשאות הניתנות לאותו חשבון אתר מסוים על סמך סוג הגישה

לרוב, אנשים עדיין משתמשים במזומן לצורך העסקאות שלהם. אך בכמה מדינות, כרטיסי האשראי הופכים יותר ויותר פופולריים. בימים אלה, ישנם כרטיסי אשראי רבים אותם תוכל להעמיס בכסף כך שתוכל להשתמש בהם לרכישת פריטים באינטרנט. זה נהדר כי זה מוציא את הסיכון מקניות באינטרנט. אתה לא צריך לדאוג להונאה או לקנות משהו שאתה לא רוצה כי כרטיסי האשראי האלה מאפשרים לך לקנות מה שאתה רוצה מבלי שיהיו לך בעיות עם התשלום.

על מנת להפוך את הקניה המקוונת לבטוחה יותר, בנקים רבים מספקים ללקוחותיהם כרטיס נטען לביצוע רכישות. כרטיס אשראי זה טעון סכום כסף מסוים להוצאה. על הלקוח להשתמש בכרטיס זה לכל רכישה מקוונת והוא יכול לטעון אותו בכל עת.

כרטיס האשראי שנטען הוא אחת מאמצעי התשלום הרבים שבהם ניתן לשלם עבור מוצרים ו/או שירותים באינטרנט. מה שמיוחד בכך הוא שזו דרך נוחה להוציא כסף באינטרנט.

כדי לטעון כרטיס אשראי, יהיה עליך להירשם לחשבון ולאחר מכן לקשר את חשבון הבנק שלך לחשבון שלך, כך שתוכל להעביר כספים מחשבון ההמחאה שלך לחשבון כרטיס האשראי שלך. לאחר שתעשה זאת, קל להעלות כסף על הכרטיס שלך כמו לקנות משהו באינטרנט ולאשר את הרכישה בלחיצה אחת.

כרטיסי האשראי אינם מוגבלים לשימוש בקניות לא מקוונות. כעת ניתן להשתמש בהם גם לרכישות מקוונות.

כרטיסי אשראי טעונים הם כרטיסי תשלום מראש שטעונים בכמות מסוימת של כסף, ולאחר מכן ניתן להשתמש בהם לביצוע רכישות מקוונות. אחד היתרונות הוא שאתה לא צריך לדאוג שפרטי הכרטיס שלך ייגנבו על ידי האקרים מכיוון שהכרטיס מונפק במיוחד לרכישה אחת.

ניתן להגדיר כרטיסי אשראי טעונים באמצעות אפליקציה או באתר החברה. לאחר הגדרתו, הוא יקושר לחשבונך והמידע האישי שלך יישמר כך שלא תצטרך להזין אותו מחדש בכל פעם שתרצה לבצע רכישה מקוונת.

כולנו יודעים כמה נוח להשתמש בכרטיס אשראי לקניות באינטרנט. אבל, ככל שזה יהיה לא נוח, כרטיסי האשראי צפויים להידחות לפעמים. וכשזה קורה, הלקוחות צריכים להמתין שעות בטלפון עם הבנק או חברת כרטיסי האשראי כדי לברר מדוע הכרטיס שלהם נדחה ולתקן את הבעיה.

כאן שימושי כרטיסי התשלום החדשים שלנו. לכרטיס ששולם מראש אין מגבלת אשראי וניתן להשתמש בו גם באופן מקוון וגם לא מקוון כמו כל כרטיס חיוב או כרטיס אשראי אחר. הוא טוען מידע בזמן אמת של העסקאות שלך לחשבון שלך, אותו תוכל לבדוק בכל עת; זה עוזר גם אם מתבצעות רכישות הונאה בכרטיס מכיוון שתראה אותן מיד בחשבונך

אהבתם? שתפו!
עשוי לעניין אתכם
דיור מוגן עם ארוחות כשרות

דיור מוגן כשר הוא סוג של דיור ליהודים הזקוקים למקום מגורים, אך לא ניתן לאכלס אותם במוסדות יהודיים. הקהילה היהודית משתמשת בסוג זה של דיור

מתקין טלויזיה
מתקין טלוויזיות הבחירה המושלמת

מתקין טלוויזיות היא הבחירה הטובה ביותר להתקנת טלוויזיה בצורה מושלמת. רק מתקין מקצועי יוכל להתקין את הטלוויזיה בצורה בטוחה. קיימים אנשים שטוענים כי הם יודעים