המרת מטבע

צריכים להמיר מטבע חוץ? קרדיטק היא האופציה הטובה ביותר

על מה נדבר היום?

צריכים להמיר מטבע חוץ? כדאי שתקראו את המאמר הבא

המרת מטבע חוץ זו אפשרות נהדרת למי שמעוניין לנסוע לחו"ל, לעשות קניות בחו"ל או לקנות מוצרים עבור העסק. החנויות שבחו"ל מעוניינות בתשלום באמצעות את המטבע המקובל במדינה שלהם. ברוב המדינות המטבע הוא יורו או דולר ולרוב המרת מטבע חוץ יהיה אליהם. בארץ כיום יש מספר אפשרויות להמרת מטבע חוץ. במאמר זה נדבר על האפשרויות השונות ועל אפשרות נהדרת נוספת בקרדיטק.

אפשרויות המרה של מטבע חוץ כיום

כיום יש מספר אפשרויות המרה של מטבע חוץ. ניתן לעשות זאת דרך הבנק, דרך בנק הדואר, דרך חנויות צ'יינג' וניתן גם לעשות זאת דרך קרדיטק. לכל אפשרות כזו יש יתרונות וחסרונות בנושאים של ההמרה, עמלות ההמרה, סוגי המטבעות שניתן להמיר והבטיחות שלנו כלקוחות שנקבל כסף שאינו מזויף. לפני שאתם ניגשים להמיר מטבע חוץ, חשוב שתדעו את כל הפרטים הללו והיכן הכי נכון ומומלץ עבורכם לבצע את ההמרה. במאמר זה אנו נסביר לכם על היתרונות שיש בהמרת מטבע חוץ בקרדיטק. 

מיהם קרדיטק?

קרדיטק זה בעצם מיזם אינטרנטי שמופעל על ידי חברת אי סי פי פיננסים. החברה למעשה ייצרה מערכת מתקדמת ומאובטחת להזמנת מט"ח עם אפשרות לפריסת תשלומים וחיוב האשראי. מדובר במערכת מאובטחת ששומרת את פרטי הלקוחות בצורה מהימנה וטובה. החברה למעשה לקחה בחשבון את נושא הבטיחות, יחד עם הצורך של הלקוח בקבלת מטבע חוץ בתנאים נוחים. כאשר אדם נוסע לחו"ל וזקוק לכסף נזיל, הוא מבצע המרה של סכום כסף גדול. אם חסכנו את הסכום הזה, ודאי הוא יהיה קיים לנו ונוכל להמירו בלי בעיה, אך אם הסכום לא קיים, נזדקק להלוואה שאותה ניתן לקחת בקלות בקרדיטק ולשלם אותה באמצעות פריסת התשלום, דבר שעשוי להיות מאוד נוח עבור הלקוחות. 

מה היתרונות בהחלפת מטבע חוץ?

בקרדיטק יתרונות רבים וטובים. תחילה, את המרת המטבע ניתן לבצע בקלות מהבית דרך המחשב וניתן להשתשמש בכל כרטיס אשראי שקיים ברשותכם. את ההמרה תוכלו לעשות גם כאשר אתם נמצאים כבר בחו"ל וכך תוכלו לחסוך את העמלות הגדולות שקיימות בשימוש בכרטיס אשראי בחו"ל, בקרדיטק העמלות ירדו בביצוע העסקה ולא יתווספו עמלות מעבר הכסף לשקל כמו בתשלום באמצעות כרטיסי האשראי. נוסף על כך, החברה מאפשרת לכם טווח רחב של המרה שמתחיל בחמישים שקלים ומסתיים בחמישים אלף שקלים, סכום מכובד לטיול קצר או טיול ארוך בחו"ל. כמו כן, ניתן לפרוס את התשלום לשניים עשר חודשים, דבר שמאפשר נוחות גדולה מאוד לאדם הפרטי וגם לעסקים שמבצעים המרת מטבע חוץ. 

לסיכום, יש כיום אפשרויות המרה למטבע חוץ שונות ומגוונות, על מנת לחסוך בהוצאות מרובות, מוטב שאת ההמרה תעשו בחברה שמאפשרת לכם נוחות, חיסכון בעמלות יחד עם מערכת מאובטחת. 

אהבתם? שתפו!
עשוי לעניין אתכם
זוג יזמים מצליח ותורם לקהילה

גבי ושני בר הם זוג ישראלי מוכר ומצליח בתחומי היזמות, הטכנולוגיה והעסקים. בנוסף להצלחתם המקצועית, הם ידועים גם בזכות פעילותם הענפה למען הקהילה ותרומתם לחברה.

מטח
כל המידע על עמלות מט"ח כיום

מהו מט"ח? מט"ח הוא למעשה מטבע חו"ל. לכל מדינה יש את המטבעות שבהם היא משתמשת. כיום רבים מאיתנו קונים מחו"ל וגם אנשים מחו"ל קונים מאיתנו.